Hakkımızda

Trafik

Kasko

Yangın

Deprem

İş Yeri

Sağlık

Odağımızda Siz Varsınız


Detay Sigorta, müşterilerimizin tüm tamamlayıcı sigorta hizmetlerini aynı çatı altında alabilmelerini sağlamak amacıyla, Detay Grubun yan kuruluşu olarak 1994 yılında kurulmuştur.

Başta trafik sigortası ve kasko olmak üzere; yangın, deprem, işyeri, sağlık sigortaları dahil sigortacılığın her branşında tam ve eksiksiz hizmet vermektedir.

Acentesi olduğu sektörün önde gelen dev sigorta kuruluşları ile müşterilerimizin beklentilerine en uygun ve sadece size özel en cazip koşullu poliçeleri sunmaktadır.

Konusunda uzman, tecrübeli ve güler yüzlü danışmanları ihtiyaçlarınıza en uygun poliçelerin belirlenmesinde ve size en cazip ödeme koşullarının sağlanmasında yönlendirici danışmanlık hizmeti vermektedir.

Detay Sigorta’nın uzman kadrosu, sigorta işlemlerindeki bürokrasiyi en hızlı şekilde tamamlayarak, güven sağlamanın yanı sıra müşterilerimizin hayatını azami düzeyde kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Yetkili acentesi olduğu sigorta şirketlerinin geniş ürün yelpazesi, uzman kadrosu, sunduğu danışmanlık hizmetleri ve çok özel avantajlarıyla hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmaktadır.

986+

Poliçe

896+

Mutlu Müşteri

396+

Uzman

496+

Farklı Sİgorta Alanı